We noticed that you are using an older version of Microsoft Internet Explorer. This website is optimised for Internet Explorer version 9 and later, so please consider upgrading your browser so that you can enjoy all of this website's features. Visit the Microsoft website http://www.microsoft.com to download a newer version of Internet Explorer.

European Youth Portal

Information and opportunities for young people across Europe.


flag

Out of school learning

Video: 

Erasmus Village English Final Audio


Erasmus+ v pohybe: Vitajte v mestečku Erasmus

Si učiteľ, pracovník s mládežou alebo lektor? Pozri si toto krátke video a zistíš ako môže byť program Erasmus+ zaujímavý aj pre teba!

Erasmus+ je príležitosť pre teba alebo pre organizáciu, v ktorej pôsobíš, aby si naplno využil svoj/jej potenciál. Program podporí 125 000 organizácií alebo inštitúcií v spolupráci s inými krajinami aby spoločne pracovali na nových postupoch a modernizácii pedagogickej praxe a práce s mládežou. Spoločne pomôžu zabezpečiť, aby mladí ľudia a dospelí mohli získať zručnosti, ktoré potrebnujú v dnešnom svete.Tak čo na to povieš?

Ako sa prihlásiť
Začni tým, že si prečítaš programového sprievodcu a vyberiš si akcie, ktorá je pre teba najvhodnejšia. Ak by si potreboval s niečim poradiť, vždy sa môžeš obrátiť na Národnú agentúru, ktorá ti poskytne potrebné informácie.

Vitaj na stránkach mestečka Erasmus a prajeme ti veľa štastia!