European Youth Portal
Information and opportunities for young people across Europe.

Erasmus+: kuo tai naudinga jauniems žmonėms?

Sužinok, kaip 2014 metais naujoji Erasmus+ programa gali padėti išplėsti tavo studijų, mokymosi, darbo patirties įgijimo ar savanorystės užsienyje galimybes!

Erasmus+ – tai  atnaujinta, patobulinta ir išplėsta sėkmingiausia Europos studentų mainų programa Erasmus. Ji suvienija 7 esamas ES programas švietimo, mokslo, jaunimo ir sporto srityse. Pastaroji sritis į programą įtraukta pirmą kartą.

 

Erasmus+ jauniems žmonėms suteikiamas galimybes puikiai parodo šie skaičiai:

  • 2 milijonai aukštojo mokslo studentų mokysis užsienyje;
  • 650 000 profesinio mokymo studentų ar praktikantų dalį savo studijų praleis užsienyje;
  • 200 000 magistrantūros studentų galės pasinaudoti nauja paskolos užtikrinimo sistema, o daugiau nei 25 000 jungtinių magistro studijų studentų skirtos stipendijos;
  • 500 000 jaunų žmonių savanoriaus užsienyje arba dalyvaus jaunimo mainuose;
  • 800 000 dėstytojų, mokytojų, švietimo ir jaunimo darbuotojų mokys ir dėstys užsienyje.

 

Šios programos, kuri siekia pagerinti Europos jaunimo įgūdžius ir paspartinti įsidarbinimą, galimybės gyventi ir mokytis ar mokyti svečioje šalyje yra atviros kiekvienam: jaunimui, moksleiviams, universitetų ar profesinio mokymo įstaigų studentams, mokytojams, švietimo darbuotojams.

 

Išsamesnę informaciją apie Erasmus+ gali rasti šios programos oficialiame arba Facebook puslapyje arba prisijungti prie Twitter pokalbių šia tema.

 

Jei nori teikti paraišką, susisiek su Erasmus+ atstovybe savo šalyje arba Švietimo, garso ir vaizdo bei kultūros vykdomąja įstaiga (EACEA) Briuselyje.

Published: Tue, 14/01/2014 - 17:16


Tweet Button: 


Info for young people in the western balkans

Need expert help or advice?

Ask us!