Microsoft Internet Explorer’ın daha eski bir sürümünü kullanmakta olduğunuzu fark ettik. Bu web sitesi Internet Explorer sürüm 9 ve daha sonrası için optimize edilmiştir, lütfen bu web sitesinin tüm özelliklerinden yararlanabilmek için tarayıcınızı güncelleyin. Internet Explorer’ın yeni sürümünü karşıdan yüklemek için Microsoft’un web sitesini http://www.microsoft.com ziyaret edin.

Avrupa Gençlik Portalı

Avrupa’daki gençler için bilgiler ve fırsatlar.


flag

Etkinlikler

UN Conference and Press Officers
© United Nations

Virtual Careers Fair

For 24 hours you will be able to post questions to organisations about different careers opportunities, watch videos about the application process, competitive examinations and competency-based interviews.

The second Virtual Careers Fair will have the participation of several international organisations: The United Nations Secretariat (UN), United Nations Development Programme (UNDP), United Nations Children's Fund (UNICEF), United Nations Population Fund (UNFPA), United Nations Office for Project Services (UNOPS) and the European Personnel Selection Office (EU Careers).

 

For 24 hours, you will be able to pose questions to knowledgeable staff in these organisations about different careers opportunities. You will also be able to watch videos describing the participating organisations as well as the application process, competitive examinations and competency-based interviews.

 

Just go to http://careerfair.un.org on 10 December.

Buradan çevrimiçi katılın: Virtual Careers Fair
Düzenleyen

İsim:

United Nations

Web sitesi:

http://