Eiropas Jaunatnes portāls
Informācija un iespējas jauniešiem visā Eiropā.

Eiropas Jaunatnes nedēļa 2013: spilgtākie mirkļi

Lai nosvinētu ES jaunatnes programmas 25 gadu jubileju, Eiropā norisinājās simtiem pasākumu Eiropas Jaunatnes nedēļas ietvaros.

Nedēļā no 26. maija līdz 2. Jūnijam, Eiropas Jaunatnes nedēļas ietvaros, tika izcelta jauniešu līdzdalība sabiedrībā, Eiropas pilsoņu gada ietvaros, kā arī vēršot uzmanību uz 2014. gada Eiropas Parlamenta vēlēšanām.

Kā viens no spilgtākajiem nedēļas notikumiem bija debates Briselē, kurās piedalījās Izglītības, kultūras, jaunatnes un sporta komisāre Andrula Vasiliu (Androulla Vassiliou), Eiropas Parlamenta Kultūras un Izglītības komitejas valdes locekle Dorisa Paka (Doris Pack), Īrijas Bērnu un jaunatnes lietu ministrs Francs Fitzgeralds. Viņi diskutēs par jauniešu lomu, veidojot savas kopienas un sabiedrību.
Tajā pašā laikā tika apbalvoti trīs Jaunatne darbībā projekti. Uzvarējušais projekts, no 33 dalībniekiem, tika izstādīts Eiropas Parlamenta esplanādē.


Tāpat Eiropas Komisija organizēja konferenci, kurā piedalījās visu 27 dalībvalstu pārstāvji, kopā ar jauniešiem un jaunatnes organizācijām iezīmējot jaunu sākumu Strukturētajam dialogam

Eiropas jaunatnes foruma organizētais YO!Fest norisinājās Briselē no 30. līdz 31. maijam, tā laikā tika organizēti daudz un dažādi pasākumi. Spilgtākie mirkļi iekļāva – Jauno vēlētāju līgas atklāšanu, kampaņu ar mērķi veicināt jauniešu līdzdalību Eiropas Parlamenta 2014 vēlēšanās un debates par izaicinājumiem ar kādiem saskaras ES jaunatnes programmas.
Visas fotogrāfijas no Eiropas Jaunatnes nedēļas, kā arī visu 36 Jaunatne darbībā projektu prezentācijas vari apskatīt Eiropas Jaunatnes Facebook lapā!

European Youth Week 2013 Highlights

publicēts: T., 12/08/2015 - 12:49


Tweet Button: 


Info for young people in the western balkans

Vajadzīga palīdzība vai padoms?

Vaicājiet mums!