Eiropas Jaunatnes portāls

Informācija un iespējas jauniešiem visā Eiropā.

European Youth week

Eiropas Jaunatnes nedēļā uzmanības centrā ir Eiropas jaunieši un dažādie veidi, kā viņi var iesaistīties sabiedrībā — vietējā, reģionālā, valsts un pat starptautiskā līmenī.

 

Trīsdesmit trijās valstīs, kas piedalās Eiropas Savienības programmā “Jaunatne darbībā”, notiks simtiem pasākumu, sākot ar kinofestivāliem un flashmob akcijām un beidzot ar koncertiem un ielu svētkiem.

 

Ja vēlies uzzināt, kas notiek tavā rajonā, ieej Eiropas Jaunatnes nedēļas vietnē un ielūkojies pasākumu kalendārā (noklikšķini uz pogām šīs lapas labajā pusē). Lielākā daļa pasākumu notiks Eiropas Jaunatnes nedēļas laikā no 26. maija līdz 2. jūnijam, bet daži pasākumi tiks rīkoti arī pirms un pēc tam. Dažas valstis pasākumus vēl tikai plāno, tāpēc laiku pa laikam ielūkojies kalendārā, vai tur nav pievienots kas jauns.

 

Vairāku Briseles pasākumu, piemēram, apbalvošanas ceremoniju un diskusiju, tiešraide būs vērojama internetā. Seko līdzi kalendāram!

 

Par notikumiem vari uzzināt arī “Facebook” lapās (sk. zemāk). Tviterī un “Instagram” (arī zemāk) var noskaidrot, ko citi saka par šo nedēļu. Pievienojies pats “#youthweek”!