Europos jaunimo portalas

Informacija ir galimybės visos Europos jaunimui.

European Youth week

Europos jaunimo savaitės tema – ES jaunimo dalyvavimas visuomeninėje veikloje vietos, regioniniu, šalies ar tarptautiniu mastu.

 

Europos jaunimo savaitė bus švenčiama 33-ose Europos Sąjungos programoje „Veiklus jaunimas“ dalyvaujančiose šalyse. Bus surengta šimtai renginių: kino festivalių, reklaminių akcijų, koncertų, gatvės švenčių.

 

Jei nori sužinoti, kokie renginiai organizuojami netoli tavęs, apsilankyk Europos jaunimo savaitės svetainėje ir spustelėk renginių kalendorių (puslapio dešinėje). Dauguma renginių vyks per Europos jaunimo savaitę – nuo gegužės 26 d. iki birželio 2 d., bet dalis jų – prieš Europos jaunimo savaitę arba po jos. Kai kurios šalys dar tik planuoja renginius. Kad nepraleistumei jokių įdomybių, rekomenduojame reguliariai peržiūrėti kalendorių.

 

Kai kurie Briuselyje vyksiantys renginiai (pvz., apdovanojimų teikimo ceremonijos ir diskusijos) bus tiesiogiai transliuojami internetu. Išsamią informaciją apie juos rasi kalendoriuje – nepraleisk progos jų pamatyti!

 

Informacijos ir įspūdžių apie Europos jaunimo savaitės renginius taip pat rasi tinkluose „Facebook“ , „Twitter“ ir „Instagram“ (žr. toliau). Spausk „#youthweek“ ir prisijunk!