Euroopa Noorteportaal

Teave ja võimalused noortele kogu Euroopas.

European Youth week

Euroopa noortenädal on pühendatud kogu Euroopa noortele ning nende  ühiskonda kaasamisele nii kohalikul, piirkondlikul, riiklikul kui ka rahvusvahelisel tasandil.

 

Euroopa Liidu programmis „Euroopa noored” osalevas 33-s riigis toimuvad sajad üritused alates filmifestivalidest ja nn flashmob'idest ning lõpetades kontsertide ja tänavapidustustega.

 

Selleks et saada teada, mis toimub sinu lähipiirkonnas, külasta Euroopa noortenädala veebisaiti ja selle ürituste kalendrit (klõpsa lehekülje paremal pool asuvatel nuppudel). Enamus üritustest toimub Euroopa noortenädala jooksul (26. mai−2. juuni), kuid mõned üritused leiavad aset ka enne ja pärast noortenädalat. Mõned riigid alles kavandavad oma üritusi, seega kontrolli kalendrit korrapäraselt, et leida hiljuti lisatud üritusi.

 

Mõnedest Brüsselis toimuvatest üritustest tehakse Internetis otseülekanne, sealhulgas auhinnatseremooniatest ja debattidest, seega tutvu asjaomase teabega veebipõhises kalendris ja osale virtuaalselt.

 

Toimuvaga saad olla kursis ka Euroopa noortenädala Facebooki lehekülgede vahendusel (vt allpool). Vaata ka inimeste muljeid noortenädalast Twitteris ja Instagramis (vt samuti allpool). Ühine "#youthweek" vahendusel!