Zauważyliśmy, że używasz starszej wersji programu Microsoft Internet Explorer. Ta strona najlepiej działa w programie Internet Explorer w wersji 9 lub nowszej. Aby w pełni z niej korzystać, prosimy zaktualizować przeglądarkę. Strona firmy Microsoft http://www.microsoft.com, z której można pobrać nowszą wersję programu Internet Explorer.

Europejski Portal Młodzieżowy

Informacje i możliwości dla młodych ludzi w całej Europie


flag

Twoja historia

A picture
© iStockphoto.com - MissHibiscus

Wolontariat studencki

Anjelica Finnegan z Anglii opowiada o swojej działalności wolontariackiej i jak do tego doszło, że się tym zajęła.

Anjelica Finnegan uczy się na studiach podyplomowych na kierunku nauk politycznych i stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie Southampton. Opowiada o swoich doświadczeniach z wolontariatu, pracy w Instytucie ds. Badań nad Wolontariatem i w studenckiej radzie konsultacyjnej Krajowego Ośrodka Koordynacji ds. Zaangażowania Społecznego.

 

 

14 lutego 2011 r. w Londynie Anjelica wygłosiła przemówienie podczas inauguracji Tygodnia Wolontariatu Studenckiego 2011. W ramach tego wydarzenia organizowanego przez Volunteering England (Wolontariat Anglii) spotykają się organizacje ze wszystkich sektorów, aby świętować zaangażowanie w wolontariat studentów różnych instytucji oświaty.