Mēs pamanījām, ka izmanto vecāku Microsoft Internet Explorer versiju. Šī vietne ir optimizēta darbam ar Internet Explorer 9 un jaunākām versijām, tādēļ, lūdzu, apsver iespēju atjaunināt savu pārlūkprogrammu, lai varētu izbaudīt visas šī portāla funkcijas. Apmeklē Microsoft mājas lapu http://www.microsoft.com, lai lejupielādētu jaunāko Internet Explorer versiju.

Eiropas Jaunatnes portāls

Informācija un iespējas jauniešiem visā Eiropā.


flag

Pastāsti

A picture
© iStockphoto.com - MissHibiscus

Studentu brīvprātīgā darba pieredze

Andželika Finegana no Lielbritānijas dalās savā pieredzē un paskaidro, kā viņai radās interese par brīvprātīgo darbu.

Andželika Finegana mācās pēcdiploma izglītības programmā Sauthemptonas Universitātes Politikas un starptautisko attiecību departamentā. Viņa runā par brīvprātīgā darba pieredzi un arī par savām funkcijām Brīvprātīgās pētniecības institūtā un Valsts Sabiedriskās līdzdalības koordinācijas centra Studentu konsultatīvajā padomē.

 

 

Andželika uzstājās 2011. gada Studentu brīvprātīgā darba nedēļas atklāšanā, kas notika 2011. gada 14. februārī Londonā. Studentu brīvprātīgā darba nedēļā “Volunteering England” piedalās organizācijas no visām nozarēm, lai cildinātu studentu iesaistīšanos brīvprātīgajā darbā augstākajā izglītībā un tālākizglītībā.