Europos jaunimo portalas

Informacija ir galimybės visos Europos jaunimui.

A picture
© shutterstock.com - watcharakun

Stažuotės Europos tinklų ir informacijos apsaugos agentūroje

Domina tinklų ir informacijos apsauga? Kodėl jums nepasistažavus Kretoje įsikūrusioje agentūroje ENISA? Jei jus atrinks, ten praleisite 3–5 mėnesius, įgysite praktinės patirties ir žinių apie kasdienį agentūros darbą.

 Europos tinklų ir informacijos apsaugos agentūra (ENISA) rūpinasi kibernetinio saugumo klausimais Europos Sąjungoje ir valstybėse narėse. Jos tikslas – užtikrinti tinklų ir informacijos saugumą, kad veiktų mūsų kompiuteriai, mobilieji telefonai, bankininkystė bei internetas ir būtų plėtojama Europos skaitmeninė ekonomika.

 

Paraiškos teikimo sąlygos

Kad galėtumėte stažuotis ENISA, turite atitikti šias sąlygas:

  • būti neseniai universiteto diplomą gavęs arba ką tik naują profesinę karjerą pradėjęs jaunas absolventas, pageidautina, turėti kompiuterijos, matematikos arba fizikos diplomą;
  • būti ES šalies arba šalies kandidatės pilietis, nors tam tikras vietų skaičius numatytas ir ES nepriklausančių valstybių piliečiams;
  • labai gerai mokėti anglų ir kurią nors kitą ES kalbą.

Jei jau stažavotės kurioje nors Europos institucijoje ar įstaigoje arba pasinaudojote darbo joje galimybe, negalite teikti paraiškos stažuotis ENISA. Negalite turėti jokių profesinių ryšių, kurie galėtų būti nesuderinami su stažuote, su trečiosiomis šalimis arba stažuotės metu dirbti kitą mokamą darbą.

 

Kaip teikti paraišką?

Turėtumėte nuolat tikrinti ENISA svetainėje pateikiamą informaciją apie laisvas darbo vietas, nes dėl siūlomų stažuočių skaičiaus kiekviename padalinyje sprendžiama kasmet. Jei rastumėte jums tinkančią stažuotės vietą, paraiškos formą turite pateikti elektroniniu būdu.

 

Stažuotojai gauna 700 eurų per mėnesį, padengiamos jų kelionės į Graikiją ir iš jos išlaidos.