Mēs pamanījām, ka izmanto vecāku Microsoft Internet Explorer versiju. Šī vietne ir optimizēta darbam ar Internet Explorer 9 un jaunākām versijām, tādēļ, lūdzu, apsver iespēju atjaunināt savu pārlūkprogrammu, lai varētu izbaudīt visas šī portāla funkcijas. Apmeklē Microsoft mājas lapu http://www.microsoft.com, lai lejupielādētu jaunāko Internet Explorer versiju.

Eiropas Jaunatnes portāls

Informācija un iespējas jauniešiem visā Eiropā.


flag

Skola un augstskola

Video: 

Euroscola Day


Piedalies Eiropas Parlamenta diskusijā

Piedaloties programmā “Euroscola”, uz dienu vari kļūt par Eiropas Parlamenta deputātu un izbaudīt uz savas ādas, kā tas ir.

Euroscola” dod iespēju 16‑18 gadus veciem skolēniem no visām ES valstīm pavadīt vienu dienu Strasbūrā, iejūtoties Eiropas Parlamenta deputātu lomā.

Tu varēsi diskutēt par Eiropas jautājumiem plenārsēdēs un komiteju sēdēs un arīdzan balsot un izdot rezolūcijas. Tev būs arī iespēja citiem dalībniekiem pastāstīt par savu skolu un reģionu.

Tajā pašā laikā izmantosi praksē savas svešvalodu zināšanas un sadraudzēsies ar citiem skolēniem no visas Eiropas.

 

Kā pieteikties?

Vispirms tavai skolai jāsacenšas ar citām skolām tavā valstī un jātiek izraudzītai “Euroscola” projektam.

Jāpiesakās valstī, kurā tu dzīvo.

Ja tava skola tiek izraudzīta, vari lejupielādēt materiālu no Euroscola tīmekļa vietnes un gatavoties nozīmīgajai dienai. Tur varēsi iegūt labāku priekšstatu par jautājumiem, kuri tiks apspriesti.

 

Fakti par “Euroscola”

Ik gadus notiek aptuveni 20 sesijas, kurās vidēji piedalās 600 dalībnieku.