Zauważyliśmy, że używasz starszej wersji programu Microsoft Internet Explorer. Ta strona najlepiej działa w programie Internet Explorer w wersji 9 lub nowszej. Aby w pełni z niej korzystać, prosimy zaktualizować przeglądarkę. Strona firmy Microsoft http://www.microsoft.com, z której można pobrać nowszą wersję programu Internet Explorer.

Europejski Portal Młodzieżowy

Informacje i możliwości dla młodych ludzi w całej Europie


flag

Sport i aktywny wypoczynek

A picture
© shutterstock.com - Petrenko Andriy

Nagroda Młodego Naukowca dla naukowców zajmujących się badaniami nad sportem

Młodzi naukowcy mogą rywalizować w konkursie na najwybitniejsze osiągnięcia naukowe organizowanym przez Europejski Instytut Nauk o Sporcie i zdobyć środki na realizację swoich projektów i badań.

 

Europejski Instytut Nauk o Sporcie (ECSS) promuje młodych naukowców zajmujących się  badaniami nad sportem i jego wpływem na dobre samopoczucie dzięki Nagrodzie Młodego Naukowca.

 

Kto może kandydować?

Aby móc zgłosić swoją kandydaturę, musisz mieć poniżej 32 lat i być studentem studiów doktoranckich (lub równorzędnych) lub też absolwentem, który otrzymał tytuł doktora w ciągu ostatnich dwóch lat.  Przed zgłoszeniem kandydatury musisz również być członkiem ECSS.

 

Jak się zgłosić?

Jeśli spełniasz wszystkie wymogi, wyślij swoją kandydaturę na najbliższy kongres ECSS. Powinieneś również pobrać i wypełnić formularz weryfikacji YIA i przesłać go do biura ECSS.