Europos jaunimo portalas

Informacija ir galimybės visos Europos jaunimui.

A picture
© fotolia.com - lznogood

Kur galite pasidalyti nuomone?

Savo nuomonę galima pareikšti įvairiai, pavyzdžiui, balsuojant ar dalyvaujant struktūriniame dialoge. Bet jei dar ne rinkimų metas ar jums rūpimas klausimas tiesiogiai su politika nesusijęs, yra ir kitų būdų būti išgirstam.

Galite išsakyti nuomonę politikos klausimais, su jaunimu susijusiomis temomis, apie visuomenę, sveikatą ar žmogaus teises. Tam tikroje vietoje ar neišeidami iš savo kambario. Spustelėkite toliau pateiktas nuorodas ir sužinokite apie įvairias galimybes daryti poveikį.

 

Jūsų balsas Europoje. Galite prisidėti prie Europos Komisijos politikos formavimo proceso dalyvaudami konsultacijose, diskusijose ar kitais būdais. Komisija nori išklausyti jūsų idėjas, išgirsti kritiką ir pasimokyti iš jūsų patirties.

 

Piliečių agora. Tai Europos Parlamento tvarkomas piliečių forumas. Agoroje jums suteikiama galimybė dalyvauti diskusijose dėl Parlamento teisėkūros darbotvarkės ir gali būti siūlomos kasdiene patirtimi pagrįstos konkrečios priemonės.

 

UNESCO jaunimo forumas. Jis suburia jaunus delegatus iš viso pasaulio keistis nuomonėmis, dalytis patirtimi ir svarstyti visiems aktualius klausimus bei problemas.

 

UNICEF jaunimo balsai. Tai tinklavietė, kurioje jaunuoliai gali daugiau sužinoti apie jiems svarbias problemas. Šioje platformoje jaunuoliai iš viso pasaulio gali reikšti savo nuomones, diskutuoti apie visuotines problemas ir imtis veiksmų jas spręsti.

 

Balsai iš viso pasaulio internete. Tai tarptautinis daugiakalbis tinklaraščių, nuotraukų ir parsisiųsdinamų skaitmeninių vaizdo bei garso įrašų iš 130 šalių tinklas. Jo paskirtis – padėti žmonėms iš viso pasaulio gauti informacijos apie savo bendruomenę ir ją skelbti. Galite prisijungti pateikdami idėjų arba tapdami vienu iš autorių.