Pastebėjome, kad naudojatės senesne naršyklės „Microsoft Internet Explorer“ versija. Ši svetainė optimizuota naršyklės „Internet Explorer“ 9 ir naujesnėms versijoms. Kad galėtumėte naudotis visomis šios svetainės funkcijomis, reikėtų įdiegti naujesnę naršyklės versiją. Ją galite parsisiųsdinti „Microsoft“ svetainėje.

Europos jaunimo portalas

Informacija ir galimybės visos Europos jaunimui.


flag

Sportas ir gera fizinė būklė

A picture
© shutterstock.com - Petrenko Andriy

Jaunojo tyrėjo apdovanojimas sporto tyrinėtojams

Jauni mokslininkai gali dalyvauti Europos sporto mokslo kolegijos konkurse ir laimėti pinigų savo projektams ir moksliniams tyrimams.

Europos sporto mokslo kolegija (angl. European College of Sport Science (ECSS)) rengia Jaunųjų mokslininkų konkursą, kad paskatintų jaunus mokslininkus tyrinėti sportą ir jo poveikį žmonių gerovei.

 

Kas gali dalyvauti?

Konkurse gali dalyvauti jaunesni kaip 32 m. žmonės, kurie yra doktorantūros (arba joms lygiaverčių studijų) studentai arba absolventai, doktorantūros studijas baigę prieš mažiau nei dvejus metus. Pateikti paraišką galite, jei esate Europos sporto mokslo kolegijos narys.

 

Kaip teikti paraišką?

Jei atitinkate visus reikalavimus, pateikite paraišką per artimiausią Europos sporto mokslo kolegijos kongresą. Taip pat turite parsisiųsdinti ir užpildyti Jaunųjų mokslininkų konkurso formą ir nusiųsti ją Europos sporto mokslo kolegijos biurui.