Mēs pamanījām, ka izmanto vecāku Microsoft Internet Explorer versiju. Šī vietne ir optimizēta darbam ar Internet Explorer 9 un jaunākām versijām, tādēļ, lūdzu, apsver iespēju atjaunināt savu pārlūkprogrammu, lai varētu izbaudīt visas šī portāla funkcijas. Apmeklē Microsoft mājas lapu http://www.microsoft.com, lai lejupielādētu jaunāko Internet Explorer versiju.

Eiropas Jaunatnes portāls

Informācija un iespējas jauniešiem visā Eiropā.


flag

Psihiskā veselība

A picture
© shutterstock.com – YanLev

Droša uzvedība internetā

Jaunieši daudz laika pavada internetā vai nu pie datora, vai tālruņa. Esi pārliecināts, ka, sērfojot tīmeklī, esi drošībā?

Svarīgi, lai tu vienmēr paturētu prātā, ka viss, ko tu ievieto internetā, būs tur mūžīgi, pieejams visiem. Lai tas būtu video, foto vai teksts, tas vairs nebūs tikai tavs. Visa personiskā informācija, ko tu izliec emuāros, sociālajos tīklos un forumos, var būt bīstama tavai drošībai, jo kāds to var izmantot ļaunprātīgi. Tāpēc nedari un nesaki internetā neko tādu, ko tu nedarītu un neteiktu reālajā dzīvē, bet tikai to, ko, tavuprāt, drīkst redzēt un zināt citi.

 

Aizsargā sevi internetā

Ins@fe piedāvā dažus pamatnoteikumus un ieteikumus, kā saglabāt savu drošību visur un vienmēr, kad esi internetā, sākot no spēļu spēlēšanas un beidzot ar tērzēšanu vai kontaktiem portālā Draugiem.lv. Vari arī saņemt padomu no īpaša drošības centra savā valstī.

Aizraujošā veidā par drošību internetā var apgūt, spēlējot Eiropas Padomes spēli Through the Wild Web Wood.

 

Par uzzināto informē citus

No Eiropas Komisijas vari lejupielādēt brošūru Take control of your personal data un informēt par drošības pasākumiem savus draugus un ģimeni, skolā vai citur sabiedrībā.