Microsoft Internet Explorer’ın daha eski bir sürümünü kullanmakta olduğunuzu fark ettik. Bu web sitesi Internet Explorer sürüm 9 ve daha sonrası için optimize edilmiştir, lütfen bu web sitesinin tüm özelliklerinden yararlanabilmek için tarayıcınızı güncelleyin. Internet Explorer’ın yeni sürümünü karşıdan yüklemek için Microsoft’un web sitesini http://www.microsoft.com ziyaret edin.

Avrupa Gençlik Portalı

Avrupa’daki gençler için bilgiler ve fırsatlar.


flag

Güvenli Dünya

A picture
© OSCE Facebook Page

Avrupa Güvenlik ve İşbirliği Teşkilatı (AGİT)’nda Stajlar

Güvenliğin hayatımızın önemli bir parçası olduğu gerçeğiyle, AGİT üç boyutu kapsamaktadır: askeri-politik; ekonomik ve çevreci ve insani boyutlar. Nasıl bu örgütün bir parçası olabileceğinizi öğrenin!

Avrupa, Kuzey Amerika ve Orta Asya’da 56’dan fazla üye ülkeyle AGİT, silah kontrolü, insan hakları, azınlık hakları, temel özgürlükler, demokratikleştirme, polis stratejileri ve terörizm ile uğraşmaktadır. 2-6 aylık ücretsiz stajlar yoluyla bir parçası olabilirsiniz!

 

Başvuru koşullarını karşılıyor musunuz?

Seçilebilmek için:

  • 30 yaşın altında ve eğitiminizin son yılında olmak veya yeni (en fazla bir yıl önce) mezun olmuş olmak.
  • AGİT katılımcı ülkelerden birinin vatandaşı olmak
  • İyi bir iş İngilizcesi seviyesine sahip olmak
  • Bilgisayar kullanabilmek gereklidir.

 

Nasıl başvurulur?

Stajlar, AGİT bölümlerinin ihtiyaç ve imkânları ile uyumlu olarak açılmaktadır. Boş pozisyonlardan haberdar olmak ve stajınızı yapmak istediğiniz kurum veya saha operasyonuna doğrudan başvurmak için AGİT işe alım sitesine bakmaya değer.