Märkasime, et kasutad brauseri Internet Explorer vanemat versiooni. Käesolev veebisait on optimeeritud kasutamiseks Internet Explorer 9 või uuema versiooniga. Võiksid kaaluda oma brauseri uuendamist, et saaksid kasutada veebisaidi kõiki funktsioone. Internet Exploreri uuema versiooni allalaadimiseks külasta Microsofti veebisaiti http://www.microsoft.com.

Euroopa Noorteportaal

Teave ja võimalused noortele kogu Euroopas.


flag

Sinu lood

A picture
© iStockphoto.com - MissHibiscus

Üliõpilaste kogemused vabatahtlikuna

Anjelica Finnegan Ühendkuningriigist jagab oma kogemusi vabatahtlikuna ning selgitab, kuidas tal tekkis huvi selle teema vastu.

Anjelica Finnegan on politoloogia ja rahvusvaheliste suhete magistrant Southamptoni ülikoolis. Ta räägib oma kogemusest vabatahtlikuna, sealhulgas oma rollist vabatahtlike teadusuuringute instituudis (Institute for Volunteering Research) ja üldsuse kaasamise koordineerimise riikliku keskuse (National Coordinating Centre for Public Engagement) üliõpilaskogus.

 

 

Anjelica esines üliõpilaste vabatahtliku tegevuse nädala 2011. aasta avaüritusel 14. veebruaril 2011 Londonis. Volunteering Englandi korraldatud üliõpilaste vabatahtliku tegevuse nädal toob kokku eri valdkondade organisatsioonid, et tähistada täiend- ja kõrgharidust omandavate üliõpilaste vabatahtlikku tegevust.