Pastebėjome, kad naudojatės senesne naršyklės „Microsoft Internet Explorer“ versija. Ši svetainė optimizuota naršyklės „Internet Explorer“ 9 ir naujesnėms versijoms. Kad galėtumėte naudotis visomis šios svetainės funkcijomis, reikėtų įdiegti naujesnę naršyklės versiją. Ją galite parsisiųsdinti „Microsoft“ svetainėje.

Europos jaunimo portalas

Informacija ir galimybės visos Europos jaunimui.


flag

Atraskite pasaulį

A picture
© shutterstock.com - William Perugini

Pasaulinis jaunimo veiklos tinklas

Pasaulį lengviau pakeisti veikiant drauge su kitais, o ne pavieniui. Pasaulinis jaunimo veiklos tinklas (The Global Youth Network – GYAN) sutelkia jaunimo ir jam atstovaujančių jaunimo organizacijų jėgas, kad pasiektų šį tikslą!

Kas yra GYAN?

GYAN – tai tarptautinė jaunimo organizacija, sutelkianti viso pasaulio jaunimo judėjimus ir skatinanti bendradarbiavimą, kad bendras jaunimo veiklos poveikis būtų kuo didesnis.

Tinklo priemonės

  • Interneto bendruomenė, internetinėmis priemonėmis padedanti jaunimo grupėms bendradarbiauti,
  • informacija ir ištekliai,
  • galimybės jums dalyvauti priimant pasaulinio masto sprendimus, darbas su įvairiausio amžiaus kolegomis, proga pakeisti pasaulį!

 

Nauda jums

Jūsų organizacija gali įstoti į Pasaulinį jaunimo veiklos tinklą, atstovaujantį didžiuliam ir augančiam jaunimo vadovaujamų ir jo interesus ginančių daugiau kaip 190 šalių organizacijų sambūriui.

 

Ko GYAN jau pasiekė?

  • Padėjo pasiekti, kad 2000 m. Jungtinių Tautų Generalinėje Asamblėjoje būtų rekordinis jaunimo delegatų skaičius, toliau padeda jaunimui įsitraukti į JT darbą.
  • Įsteigė patariamąsias jaunimo tarybas, teikiančias patarimus JT agentūroms, vyriausybėms ir nevyriausybinėms organizacijoms.
  • Nustatė jaunimo grupių problemas bei poreikius ir suteikė joms reikalingą pagalbą, sukūrė sąjungas, tokias kaip Pasaulinė jaunimo ŽIV ir AIDS koalicija (GYCA), Jaunimo judėjimas už demokratiją ir kt.
  • Skatino jaunimą aktyviai dalyvauti siekiant Tūkstantmečio vystymosi tikslų.