Mēs pamanījām, ka izmanto vecāku Microsoft Internet Explorer versiju. Šī vietne ir optimizēta darbam ar Internet Explorer 9 un jaunākām versijām, tādēļ, lūdzu, apsver iespēju atjaunināt savu pārlūkprogrammu, lai varētu izbaudīt visas šī portāla funkcijas. Apmeklē Microsoft mājas lapu http://www.microsoft.com, lai lejupielādētu jaunāko Internet Explorer versiju.

Eiropas Jaunatnes portāls

Informācija un iespējas jauniešiem visā Eiropā.


flag

Pastāsti

Video: 

CY EU Youth and DG Conference 2012


ES jaunatnes konference Kiprā (2012)

Strukturētā dialoga cikla “Jauniešu līdzdalība demokrātiskajā dzīvē” trešā posma temats bija “Jauniešu līdzdalība un sociālā iekļautība”.

No 2012. gada 11. līdz 12. septembrim vairāk nekā 100 jaunatnes delegāti (no ES dalībvalstīm un valstīm, kas par tādām vēlas kļūt, kā arī no Eiropas Jaunatnes foruma un starptautiskajām NVO) sanāca kopā ar nacionālo jaunatnes grupu vecākajām amatpersonām Nikosijā (Kipra), lai pārrunātu, kā jauniešu līdzdalība var sekmēt jauniešu sociālo iekļautību.

 

Darbsemināros izcēla to, cik liela nozīme ir jauniešu – un it īpaši organizāciju, kas viņus pārstāv, — līdzdalībai lēmumu pieņemšanā, jo tas ir svarīgs faktors iekļaujošas, demokrātiskas un turīgas sabiedrības veidošanā.

 

Šī konference iezīmēja trešo un pēdējo posmu strukturētā dialoga “Jauniešu līdzdalība demokrātiskajā dzīvē” 18 mēnešu ciklā.