Pastebėjome, kad naudojatės senesne naršyklės „Microsoft Internet Explorer“ versija. Ši svetainė optimizuota naršyklės „Internet Explorer“ 9 ir naujesnėms versijoms. Kad galėtumėte naudotis visomis šios svetainės funkcijomis, reikėtų įdiegti naujesnę naršyklės versiją. Ją galite parsisiųsdinti „Microsoft“ svetainėje.

Europos jaunimo portalas

Informacija ir galimybės visos Europos jaunimui.


flag

Jūsų pasakojimai

Video: 

CY EU Youth and DG Conference 2012


2012 m. ES jaunimo konferencija Kipre

Per trečiąjį struktūrinio dialogo ciklo, kurio tema – jaunimo dalyvavimas demokratiniame gyvenime, etapą buvo diskutuojama apie jaunimo dalyvavimą ir socialinę įtrauktį.

2012 m. rugsėjo 11–12 d. per 100 jaunų delegatų (iš dabartinių ES šalių ir šalių kandidačių, Europos jaunimo forumo ir tarptautinių jaunimo nevyriausybinių organizacijų) susitiko su vyresniaisiais nacionalinių jaunimo grupių pareigūnais Nikosijoje (Kipre) ir diskutavo, kaip jaunimo dalyvavimas gali tapti socialinės įtraukties paskata.

 

Seminaruose buvo pabrėžta jaunimo – ypač jiems atstovaujančių organizacijų – dalyvavimo priimant sprendimus svarba: tai reikšmingas veiksnys kuriant įtraukias, demokratines ir klestinčias visuomenes.

 

Ši konferencija buvo rengiama trečiuoju ir galutiniu struktūrinio dialogo 18 mėnesių ciklo, kurio tema – jaunimo dalyvavimas demokratiniame gyvenime, etapu.