Pastebėjome, kad naudojatės senesne naršyklės „Microsoft Internet Explorer“ versija. Ši svetainė optimizuota naršyklės „Internet Explorer“ 9 ir naujesnėms versijoms. Kad galėtumėte naudotis visomis šios svetainės funkcijomis, reikėtų įdiegti naujesnę naršyklės versiją. Ją galite parsisiųsdinti „Microsoft“ svetainėje.

Europos jaunimo portalas

Informacija ir galimybės visos Europos jaunimui.


flag

Sportas ir gera fizinė būklė

A picture
© Cross Culture Surf

„Cross Culture Surf“

Ar kada nors pagalvojote, kad banglenčių sportas taip pat gali skatinti jaunimo socialinę įtraukti? Sužinokite, kaip tai pavyko vykdant Airijos ir Baskų krašto mainų projektą.

2012 m. projekte „Cross Culture Surf“ („Banglentėmis tarp kultūrų“) dalyvavo trisdešimt 14–17 metų jaunuolių iš Airijos ir Baskų krašto. Pirmiausia per Velykas jie susitiko Lahinče,  Airijoje, o paskui rugpjūtį – Sarauce, Baskų krašte. Sąlytis su kitomis kultūromis vyko dinamiško ir smagaus pažinimo aplinkoje.

Jaunuoliai kasdien mokėsi plaukioti banglentėmis, dalyvavo kultūrinės tapatybės seminaruose, komandinės dvasios ugdymo pratybose, ekskursijose.

 

 

Projektas „Cross Culture Surf“ remiamas vykdant projektus „The Surf Project“, „Zutundu“ ir ES programą „Veiklus jaunimas“.