Naršymo kelias

Atnaujinta 2015-12-21

vehicles

Automobilio nuoma užsienyje

Išankstinis užsisakymas

Jei internetu, telefonu ar paštu užsisakėte automobilį ES, automatiškai neįgyjate teisės atšaukti užsakymą ir pareikalauti grąžinti pinigus, nors automobilių nuomos įmonės taikomose sąlygose tai gali būti numatyta.

Automobilių nuomai negalioja ES taisyklės, suteikiančios jums teisę į 14 dienų persigalvojimo laikotarpį, kai internetu, telefonu ar paštu užsisakote prekes ir paslaugas.

Išperkamoji automobilio nuoma

Išperkamoji nuoma - tai ilgalaikė nuoma su galimybe nusipirkti automobilį nuomos sutarčiai pasibaigus. Padėtis gali komplikuotis, jeigu ketinate išvykti gyventi į kitą valstybę ir pasiimti automobilį, kuriuo naudojatės pagal išperkamosios nuomos sutartį.

Kadangi automobilį turite apdrausti ir įregistruoti savo gyvenamojoje šalyje, jums gali kilti problemų, jeigu jūsų draudimas negalioja toje šalyje, į kurią ketinate išvykti.

Be to, išperkamąja nuoma automobilį jums išnuomojusi įmonė gali nesutikti, kad jūs jį įregistruotumėte kitoje ES šalyje.

Vairuotojo pažymėjimo galiojimas

Jei planuojate išsinuomoti ir vairuoti automobilį kitoje ES šalyje, jums reikės sužinoti, ar joje galioja jūsų vairuotojo pažymėjimas.

Viešosios konsultacijos
    Pagalbos tarnybos
    Pagalba ir patarimai

    Šiuo atveju 27 ES valstybės narės ir Islandija, Lichtenšteinas bei Norvegija.

    Retour au texte en cours.