Naršymo kelias

Siųsti draugams 
	Skelbti „Facebook“ 
 
	„Twitter“
 
	Bendrinti „Google+“
 
	Skelbti „linkedIn“

DUK. Riboto judumo keleiviai

 • Ar galiu su savimi į lėktuvą pasiimti neįgaliojo vežimėlį arba ramentus?

  TAIP - su savimi galite pasiimti ne daugiau kaip du asmeninius pagalbinius prietaisus (pavyzdžiui, neįgaliojo vežimėlį ir ramentų porą).

 • Esu neįgalus. Man reikės pagalbos skrendant iš Dublino į Frankfurtą.  Ar privalau pateikti medicinos pažymą, kad gaučiau nemokamą pagalbą oro uoste ir lėktuve?

  NE - jums gali reikėti pateikti medicinos pažymą tik tuo atveju, jei gali kilti pavojus jūsų, kitų keleivių arba įgulos narių sveikatai ir saugai.

 • Esu vyresnio amžiaus asmuo. Manau, kad man reikės pagalbos oro uoste vykstant iš Londono į Paryžių.  Ar turėčiau iš anksto kreiptis į oro transporto bendrovę ir apie tai pasiteirauti?

  TAIP - turėtumėte apie tai informuoti oro vežėją ne vėliau kaip prieš 48 valandas iki išvykimo, kad būtų užtikrinta jums reikiama pagalba.

 • Naudojuosi neįgaliojo vežimėliu.  Ar geležinkelių transporto įmonės privalo teikti informaciją apie jų paslaugų prieinamumą?

  TAIP - geležinkelių įmonės, bilietų pardavėjai ir kelionių organizatoriai privalo pasirūpinti, kad informacija apie galimybę naudotis geležinkelių transporto paslaugomis, patekti į keleivinius vagonus ir sąlygas juose būtų lengvai prieinama.

Reikia daugiau pagalbos?

Reikia daugiau pagalbos?

Neradote ieškomos informacijos? Reikia išspręsti problemą?

Konsultacijos ES teisių klausimais

Kreipkitės dėl problemų, kylančių dėl viešųjų įstaigų veiksmų