Navigācijas ceļš

Atjaunināts : 31/01/2012

shopping

Ja radušās problēmas

Remonts, maiņa, izdevumu atlīdzināšana

Ja pērkat no pārdevēja tiešsaistē Eiropas Savienībā, jums ir tiesības divu gadu laikā lūgt preču remontu vai maiņu bez maksas, ja izrādījies, ka precei ir defekts vai tā nav tāda, kā reklamēts, — tieši tāpat kā tad, ja jūs to būtu iegādājies veikalā.

Ja izstrādājumu nevar salabot vai aizstāt ar citu izstrādājumu saprātīgā laikā vai bez neērtībām, jūs drīkstat pieprasīt izdevumu atlīdzinājumu vai cenas atlaidi.

Tiesiskā aizsardzība, ja prece netiek piegādāta

Atbilstīgi ES noteikumiem preces, ko pasūtāt tiešsaistē, jāpiegādā 30 dienu laikā pēc pasūtījuma veikšanas, ja vien jums nav bijusi cita vienošanās ar pārdevēju.

Ja izrādās, ka prece, par kuru esat samaksājis, nav pieejama, pārdevējam jūs jāinformē un jāatlīdzina izdevumi 30 dienu laikā.

Pārdošanas atteikums

Ja Eiropas Savienībā dibināti interneta veikali atsaka pārdot preci pircējiem citā ES valstī, tie rīkojas pretlikumīgi.

Piemēram, ja internetā mēģināt iegādāties audioierakstus vai grāmatas no ES reģistrēta pārdevēja, bet jums tāda iespēja tiek liegta vai jūs tiekat pāradresēts uz savas valsts interneta veikalu (kurā, iespējams, ir citādāki produkti vai cenas) tikai tāpēc, ka dzīvojat citā ES valstī, tad šis pārdevējs rīkojas pretlikumīgi.

Lai saņemtu palīdzību savu tiesību aizstāvēšanā tādā situācijā, sazinieties ar Eiropas patērētāju centru savā valstī čeština dansk Deutsch français italiano Nederlands polski română svenska.

Palīdzība un padoms

Palīdzība un padoms

Sazinieties ar specializētiem palīdzības dienestiem

Footnote

Šajā gadījumā 27 ES dalībvalstis + Īslande, Lihtenšteina un Norvēģija

Retour au texte en cours.