Naršymo kelias

Atnaujinta 2015-11-20

shopping

Hipoteka

Hipoteka

Kitos ES šalies bankas priims komercinį sprendimą, ar patenkinti jūsų prašymą gauti hipotekinį kreditą, ar ne, remdamasis siūlomos paskolos rizikingumu. Dėl jūsų gyvenamosios šalies arba nekilnojamojo turto, kuriam reikia hipotekinio kredito, buvimo vietos (būsto) paskolą gauti dažnai gali būti sunku.

Bankai neretai atsisako suteikti hipotekinį kreditą nekilnojamajam turtui, esančiam kitoje šalyje, arba žmonėms, kurie gauna pajamas ne šalyje, kurioje įsikūręs bankas, ar joje negyvena.

Bankai gali laisvai nustatyti tokius skolinimo apribojimus. Tačiau pagal bendrąjį nediskriminavimo dėl pilietybės principą, jie negali diskriminuoti ES piliečių dėl jų pilietybės.

Atsitikimas

Pasiteiraukite savo banko, kokia jo nekilnojamojo turto, esančio už šalies ribų, rizikos politika

Greitai turintis pradėti dirbti Jungtinėje Karalystėje Ismailas pardavė savo butą Prancūzijoje. Jis norėjo gauti paskolą iš savo Prancūzijos banko, kad galėtų nusipirkti butą Jungtinėje Karalystėje.

Bankas paskolos jam suteikti nenorėjo, jei įkeistas būtų ne Prancūzijoje esantis nekilnojamasis turtas.

Vien bankas gali nuspręsti, ar sutikti teikti paskolą kitoje šalyje esančiam turtui, kuris būtų įkeistas. Daug bankų mano, kad tai nepriimtina rizika, jei paskola būtų negrąžinta.

 

 

ES teisės aktai
Viešosios konsultacijos
    Pagalbos tarnybos
    Pagalba ir patarimai

    Šiuo atveju 28 ES valstybių narių, Islandijos, Lichtenšteino, Norvegijos

    Retour au texte en cours.