Navigācijas ceļš

Left navigation

Additional tools

 • RSS Feed

Vai meklējat mācību materiālus par Eiropas Savienību?

Teachers corner logo

Tad esat nonācis īstajā vietā! Vietnē "Palīgs skolotājiem" ir daudzveidīgi materiāli dažādām vecuma grupām. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties pastāstīt skolēniem, kas ir Eiropas Savienība, kāda ir tās vēsture un kā tā darbojas, vai plašāk apspriest ES politikas jomas, šeit atradīsiet daudz ierosmes avotu.

 • Līdz 9 gadiem

  Vienoti daudzveidībā

  Brošūra ar jautrām ilustrācijām, kurā bērniem stāstīts par ES dažādību. Skolotāji to var izmantot, lai izskaidrotu jautājumus par eiro, un iepazīstinātu bērnus ar to valstu kultūras mantojumu, zinātni un dabas bagātībām, kas kopā veido Eiropas Savienību.

 • 9–12 gadi

  Iepazīsim Eiropu!

  Krāsains ceļojums pa Eiropu, kurā ietverta vēsture, ģeogrāfija un daudz kas cits.

 • 12–15 gadi

  L-Ewropa. Ir-rivista ta’ għarfien għaż-żgħażagħ

  'Eiropa ir kaut kur citur’. Uzskats, ka ‘Eiropa’ neskar vienkāršo eiropiešu ikdienas dzīvi, ir ierasts, bet nepareizs. Šī brošūra, kas ir paredzēta 13 līdz 18 gadus veciem skolniekiem, atspoguļo, kā Eiropas Savienība ir mums visiem noderīga.”

 • >15 gadi

  "Consumer Classroom"

  Rosiniet skolēnus apgūt praktiskās patērētāju prasmes, kas ir vajadzīgas reālajā dzīvē! Tīmekļa vietnē "Consumer Classroom" ir pieejami daudzveidīgi resursi skolotāju iedvesmai — no jautājumiem par sociālajiem plašsaziņas līdzekļiem līdz pat pilsonībai un patērētāju tiesībām.

Vai tu vari “instagrammēt” Eiropu?

Katru mēnesi līdz 2014. gada novembrim uzņem un ievieto vietnē Instagram fotoattēlus par dažādām ar Eiropu saistītām tēmām un cīnies par iespēju doties uz Briseli un redzēt savu fotoattēlu izstādē! Katru mēnesi tiks paziņota jauna tēma un jaunais uzvarētājs.

Uzzini šī mēneša tēmu šeit!

#
#

Ko jums nozīmē paplašināta Eiropas Savienība?

Kā ES var mācīties no pagātnes, lai labāk sagatavotos nākotnei? Ko jums nozīmē paplašināta Eiropas Savienība? Paudiet Eiropas Komisijai savu viedokli rakstā vai bloga publikācijā, un jums būs iespēja vinnēt braucienu uz Briseli un e-grāmatu lasītāju.

Uzziniet vairāk!

#
#

Apskatiet mūsu labākos mācību materiālus

Vislabākie materiāli pamatskolu un vidusskolu skolēniem, ko atlasījuši pedagoģijas speciālisti no visas Eiropas.

Spēlēt ES spēles

ES spēles un viktorīnas bērniem vecumā no 6 līdz 16 gadiem Bērnu stūrītī.

Tiešsaistes tīkls

eTwinning ir droša bezmaksas platforma skolotājiem, lai sazinātos, izstrādātu sadarbības projektus un dalītos ar idejām visā Eiropā.

Dalība ES skolu programmā

“Erasmus+”: ES izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programma.

Eiropas mēroga konkursi

ES balvas un konkursi skolēniem.

ES iestāžu apmeklējumi

Informācija par to, kā noorganizēt kādas ES iestādes apmeklējumu.

Informācija tuvākajā kontaktpunktā

Europe Direct. Informācijas centri par ES visā Eiropā.

Pēdējā atjaunināšana: 11/04/2014
Juridisks paziņojums | Jaunumi portālā EUROPA | Rādītājs | Par EUROPA | Jautājumi un atbildes | Meklēt | Kontakti | Lapas sākums