Mokytojų kampelis

Homepage

Homepage

Ieškote mokomosios medžiagos apie Europos Sąjungą?

Tuomet esate reikiamoje vietoje! Mokytojų kampelyje yra įvairiausios medžiagos skirtingoms amžiaus grupėms. Jei norite mokyti vaikus apie tai, ką ES veikia, kaip ji prasidėjo ir kaip ji dirba, ar surengti išsamesnę diskusiją apie ES politiką, čia rasite gausybę įkvėpimo.
Teachers corner logo

2018-ieji – Europos kultūros paveldo metai

2018 m. visoje Europoje vyks ES, nacionalinio, regioninio ir vietos lygmens renginių, per kuriuos džiaugsimės savo kultūros paveldo įvairove. Europos kultūros paveldo metų tikslas – paskatinti daugiau žmonių atrasti Europos kultūros paveldą, juo domėtis ir sustiprinti Europos bendrystės jausmą. Metų šūkis: „Mūsų paveldas – praeities ir ateities gijų pynė“.

Moksleivių konkursas „Euro karta“

Ką žinai apie eurą? Pasitikrink žinias ir išbandyk savo laimę – gal pavyks laimėti prizų ir susitikti su Europos Centrinio Banko pirmininku Frankfurte!

eu60lt

60 taikos, demokratijos ir solidarumo metų

1957 m. kovo 25 d. šešios šalys (Belgija, Italija, Liuksemburgas, Nyderlandai, Prancūzija ir Vokietija) pasirašė Romos sutartį, kuria įsteigta Europos Sąjungos pirmtakė Europos ekonominė bendrija. Šiais metais sukanka 60 metų nuo tos Sutarties pasirašymo.

Kaip mokytojai, galbūt galite pasinaudoti šia proga ir parengti specialią pamoką apie Europos Sąjungos istoriją ir galimybes, kurių ES suteikia jaunimui. Todėl toliau pateikiama medžiagos, kuri jums gali būti naudinga jūsų pamokoje.

9–12 metų mokiniams:

12 metų ir vyresniems mokiniams:

15 metų ir vyresniems mokiniams:

Jums naudinga gali būti ir ši medžiaga:

Ši informacija gali būti pagrindas diskusijai apie dabartinę ES padėtį ir jos ateitį. Ar išsipildė ES steigėjų viltys ir svajonės? Kokią Europą ateinantį dešimtmetį regi jūsų mokiniai?

Homepage