Navigation path

Left navigation

Additional tools

Europos Komisijos - Pranešimas

Bendras pareiškimas dėl Darbuotojų komandiravimo direktyvos peržiūros

Briuselis, 2018 m. vasario 28 d.

Europos Parlamento bendrapranešėjų Elisabethės Morin-Chartier ir Agnes Jongerius, Bulgarijos darbo ir socialinės politikos ministro pavaduotojos Zornitsos Roussinovos ir už užimtumą, socialinius reikalus, gebėjimus ir darbo jėgos judumą atsakingos Komisijos narės Mariannės Thyssen bendras pareiškimas dėl Darbuotojų komandiravimo direktyvos peržiūros

Mes, Europos Parlamento, Tarybos ir Komisijos derybininkės, šį vakarą po intensyvių derybų džiaugiamės, kad per 7-ąjį trišalį susitikimą aptarėme visus klausimus. Pasiekėme bendrą sutarimą dėl potencialaus susitarimo dėl Darbuotojų komandiravimo direktyvos peržiūros svarbiausių aspektų. Esame įsitikinusios, kad siūlomas susitarimas yra pagrįstas. Šiuo potencialiu susitarimu įtvirtinamas vienodo užmokesčio už vienodą darbą toje pačioje darbo vietoje principas ir suteikiama daugiau teisinio tikrumo tiek darbuotojams, tiek darbdaviams.

Dabar savoms institucijoms pateiksime mūsų derybų rezultatus ir darysime viską, ką galime, kad būtų suteikti įgaliojimai galutinai sudaryti šį susitarimą.

Bendra spaudos konferencija vyks 2018 m. kovo 1 d. 10 val. pastato „Justus Lipsius“ spaudos konferencijų salėje.

For More Information

 

 

 

 

STATEMENT/18/1405

Žiniasklaidai:

Visuomenei: Europe Direct , tel. 00 800 67 89 10 11 e. paštas


Side Bar