Navigation path

Left navigation

Additional tools

Euroopa Komisjon - Avaldus

Ühisavaldus töötajate lähetamise direktiivi läbivaatamise kohta

Brüssel, 28. veebruar 2018

Ühisavaldus, mille on teinud Euroopa Parlamendi kaasraportöörid Elisabeth Morin-Chartier ja Agnes Jongerius, Bulgaaria töö- ja sotsiaalpoliitika aseminister Zornitsa Roussinova ning tööhõive, sotsiaalküsimuste, oskuste ja töötajate liikuvuse volinik Marianne Thyssen töötajate lähetamise direktiivi läbivaatamise kohta:

Pärast täna õhtul toimunud pingelisi läbirääkimisi on meil Euroopa Parlamendi, nõukogu ja komisjoni nimel tegutsevate läbirääkijatena hea meel, et seitsmendal kolmepoolsel kohtumisel sai käsitletud kõiki küsimusi. Jõudsime ühisele arusaamisele töötajate lähetamise direktiivi läbivaatamist käsitleva võimaliku lepingu põhijoontes. Oleme veendunud, et arutusel olev kavandatud meetmepaketilepe on tasakaalus. Võimaliku leppega kehtestatakse põhimõte, et samas kohas tehtud võrdse töö eest saab võrdset tasu, ning luuakse töötajatele ja tööandjatele suurem õiguskindlus.

Tutvustame nüüd läbirääkimiste tulemusi oma institutsioonides ja teeme kõik endast oleneva, et saada lepingu lõplikuks sõlmimiseks vajalik nõusolek.

Peame 1. märtsil 2018 kl 10.00 Justus Lipsiuse hoone pressisaalis ühise pressikohtumise.

For More Information

 

 

 

 

STATEMENT/18/1405

Kontaktandmed ajakirjanikele:

Kontaktandmed üldsuse jaoks: Europe Direct (tel 00 800 67 89 10 11 ; e-post)


Side Bar