Navigation path

Left navigation

Additional tools

Eiropas Komisijas

MEMO

Briselē, 7 septembris 2012

Uzdodiet Komisijas priekšsēdētājam Barrozu jautājumus par stāvokli ES — viņš uz tiem atbildēs intervijā tiešraidē 19. septembrī.

Kur atrodamies patlaban un kā Eiropas Savienība atgūsies no ekonomikas krīzes? Tie ir tikai divi no jautājumiem, ko Eiropas Komisijas priekšsēdētājs Žozē Manuels Barrozu iztirzās runā par stāvokli Eiropas Savienībā 2012. gadā, ar kuru viņš uzstāsies 12. septembrī plkst. 10.00 (visas laika norādes sniegtas pēc Latvijas laika) Eiropas Parlamentā Strasbūrā.

Komisijas priekšsēdētājs atklāti un skaidri izvērtēs situāciju, kurā atrodas Eiropa, un paudīs viedokli par to, kādai jābūt Eiropas virzībai turpmāko gadu gaitā. Viņa runas tiešraidei var sekot http://ec.europa.eu/avservices/ebs/schedule.cfm .

Turklāt Barrozu nosūtīs vēstuli Eiropas Parlamenta priekšsēdētājam, kurā būs izklāstītas politikas ierosmes, ko Eiropas Komisija turpinās attīstīt gaidāmajos mēnešos.

19. septembrī plkst. 20.00 Komisijas priekšsēdētājs Barrozu reāllaikā atbildēs uz iedzīvotāju jautājumiem par stāvokli Eiropas Savienībā. Interviju rīkos kanāls “Euronews”, izmantojot Google+ Hangout videotehnoloģiju.

No 7. septembra līdz 18. septembra plkst. 13.00 cilvēki viņam var iesūtīt savus jautājumus video vai teksta formātā. Jautājumus var iesniegt (un par tiem nobalsot, spiežot uz “Patīk”) “EUtube”, Eiropas Komisijas “YouTube” kanālā. No tiem video formātā uzdotajiem jautājumiem, par kuriem cilvēki būs balsojuši visvairāk, “Euronews” izvēlēsies vairākus dalībniekus, kas savus jautājumus varēs uzdot Komisijas priekšsēdētājam personiski reāllaikā Google+ Hangout sesijā.

Interviju pārraidīs tiešajā ēterā “Euronews” tīklā un tīmekļa vietnē, “EUtube”, Komisijas Google+ lapā, “Europe by Satellite” un priekšsēdētāja Barrozu tīmekļa vietnē. Intervijas straumējumu no “EUtube” bez jebkādiem ierobežojumiem var iegult jebkurā citā tīmekļa vietnē.

Noskatieties Komisijas priekšsēdētāja aicinājumu iesūtīt jautājumus: http://www.youtube.com/eutube


Side Bar