Navigation path

Left navigation

Additional tools

Europos Komisijos

MEMO

Briuselis, 7 Rugsėjis 2012

Klauskite Komisijos Pirmininko J. M. Barroso apie Sąjungos padėtį – jis atsakys per tiesioginį interviu rugsėjo 19 d.

Kokia dabartinė Europos Sąjungos padėtis ir kaip ES išbris iš ekonomikos krizės? Tai tik du iš daugelio klausimų, kuriuos aptars Europos Komisijos Pirmininkas José Manuelis Barroso kasmetinėje kalboje apie Europos Sąjungos padėtį. Kalbą jis sakys Europos Parlamente Strasbūre 2012 m. rugsėjo 12 d. 10 val. Lietuvos laiku.

Komisijos Pirmininkas atvirai ir aiškiai įvertins Europos padėtį ir išsakys, kokiu keliu, jo nuomone, Europa turėtų žengti artimiausiais metais. Jo kalbą bus galima stebėti tiesiogiai adresu http://ec.europa.eu/avservices/ebs/schedule.cfm

J. M. Barroso taip pat raštu kreipsis į Europos Parlamento pirmininką ir išdėstys, kokius politikos pasiūlymus Europos Komisija rengiasi pateikti ateinančiais mėnesiais.

Rugsėjo 19 d. 20 val. Lietuvos laiku J. M. Barroso atsakys į piliečių klausimus apie Sąjungos padėtį per tiesioginį interviu, kurį ves „Euronews“ ir kuris bus transliuojamas naudojant „Google+ Hangout“ vaizdo technologiją.

Nuo rugsėjo 7 d. iki rugsėjo 18 d. 13 val. Lietuvos laiku jam galima užduoti klausimus raštu arba kaip vaizdo įrašą. Klausimus teikti – ir už juos balsuoti – galima Europos Komisijos „YouTube“ kanalu „EUtube“. „Euronews“ išrinks kelis dalyvius užduoti vaizdo įrašuose pateiktų ir daugiausiai balsų surinkusių klausimų tiesiogiai Komisijos Pirmininkui per „Google+ Hangout“.

Interviu bus transliuojamas tiesiogiai „Euronews“ tinkle ir jos svetainėje, „EUtube“, Komisijos „Google+“ puslapyje, „Europe by Satellite“ ir J. M. Barroso interneto svetainėje. Tiesioginį interviu svetainėje „EUtube“ bus galima nemokamai įterpti į bet kurią svetainę.


Side Bar