Navigation path

Left navigation

Additional tools

IP/10/33

Briselē, 2010. gada 19.  janvārī

Eiropas Komisija aicina sabiedrību balsot 2010. gada Eiropas dienas plakātu konkursā

Eiropas Komisija pirms neilga laika izsludināja konkursu jauniem lietišķās grafikas speciālistiem, lai izveidotu 2010. gada Eiropas dienai veltītu plakātu. Eiropas ekspertu grupa grafikas un komunikācijas jomā no vairāk nekā 1700 iesniegtajiem darbiem izraudzījās desmit finālistus. Tagad minētie desmit darbi ir nodoti sabiedrības vērtējumam konkursa tīmekļa vietnē.

“Šis konkurss deva Komisijai lielisku iespēju pievērst sabiedrības uzmanību Eiropai un jaunu cilvēku priekšstatiem par Eiropu”, teica Eiropas Komisijas priekšsēdētāja vietniece Margota Valstrēma, kas atbild par komunikācijas jautājumiem. No 2010. gada 9. maija veiksmīgākais grafiskais risinājums kļūs par oficiālo Eiropas dienas plakātu un to izplatīs visās 27 ES valstīs. Galvenās balvas ieguvējs saņems naudas balvu 2000 euro, savukārt divi nākamie veiksmīgākie konkursanti ― 1000 euro katrs; visiem trim tiks apmaksāts brauciens uz balvu pasniegšanas pasākumu Briselē. Desmit finālistu darbus, kuros atspoguļots Eiropas dienas plakātu konkursa temats “I ♥ Europe”, varēs izmantot arī Eiropas Komisijas vai ES pārstāvju dalībvalstīs organizētās izstādēs, kā arī reklāmas materiālos.

Vērtējumu līdz 2010. gada 31. janvārim var iesniegt konkursa tīmekļa vietnē http://www.designeurope2010.eu/

Lai saņemtu jaunāko informāciju par balsošanas gaitu, var iesaistīties Facebook grupā šādā tīmekļa vietnē: http://www.facebook.com/group.php?gid=131496902480


Side Bar