Navigation path

Left navigation

Additional tools

IP/10/33

Briuselis, 2010  m. sausio 19 d.

Europos Komisija kviečia visuomenę balsuoti už patikusį 2010  m. Europos dienos plakatą

Kiek anksčiau Europos Komisija jauniesiems grafikos dizaineriams ir dizaino studentams paskelbė 2010  m. Europos dienos plakato konkursą. Iš konkursui pateiktų 1 700 plakatų dizaino ir komunikacijos sričių ekspertai atrinko dešimt finalistų. Už labiausiai patikusį plakatą konkurso tinklavietėje gali balsuoti visi piliečiai.

„Šis konkursas suteikė Komisijai puikią galimybę ne tik atkreipti jaunimo dėmesį į Europą, bet ir suvokti, kaip jie ją mato“, – sakė už komunikaciją atsakinga Europos Komisijos pirmininko pavaduotoja Margot Wallström. Konkurso nugalėtojo darbas taps oficialiu 2010 m. Europos dienos, švenčiamos gegužės 9 d., plakatu ir bus naudojamas visus metus 27 ES valstybėse narėse. Konkurso nugalėtojas bei antrosios ir trečiosios vietos laimėtojai bus pakviesti į 2010 m. gegužės mėn. Briuselyje vyksiančias apdovanojimo iškilmes. Bus padengtos visos jų kelionės išlaidos, be to, jie gaus atitinkamai 2 000 EUR ir 1 000 EUR piniginius prizus. Dešimt į finalą patekusių plakatų, kuriuose įvairiai interpretuojama koncepcija „I ♥ Europe“, gali būti eksponuojami Europos Komisijos ar ES atstovybių valstybėse narėse rengiamose parodose ar naudojami reklaminei medžiagai.

Už patikusį plakatą balsuoti galima iki 2010  m. sausio 31 d.:

http://www.designeurope2010.eu/

Jei norite gauti nuolat atnaujinamą informaciją apie balsavimo rezultatus, prisijunkite prie „Facebook“ grupės: http://www.facebook.com/group.php?gid=131496902480


Side Bar