Navigation path

Left navigation

Additional tools

ECA/14/25
Lucemburk 24. června 2014

Pozvánka – tisková prezentace

Audit EU: Je podpora EU na investiční a propagační opatření pro odvětví vína dobře řízena a lze její výsledky z hlediska konkurenceschopnosti vín z EU doložit?

Zvláštní zprávy Evropského účetního dvora (EÚD) se zveřejňují v průběhu roku a obsahují výsledky vybraných auditů konkrétních rozpočtových oblastí a témat souvisejících s řízením.

V této zvláštní zprávě (č. 9/2014) Účetní dvůr posuzoval otázky uvedené v jejím titulu, tj. „Je podpora EU na investiční a propagační opatření pro odvětví vína dobře řízena a lze její výsledky z hlediska konkurenceschopnosti vín z EU doložit?“.

Hlavní závěry a doporučení zprávy představí novinářům člen Evropského účetního dvora zodpovědný za zprávu pan Jan Kinšt (CZ).


DATUM A ČAS
Úterý 1. července 2014 v 10:30

MÍSTO RESIDENCE PALACE – International Press Centre
zasedací místnost
MAELBEEK ROOM
Rue de la Loi 155, 1040 Brusel, Belgie

Během prezentace pro tisk budou k dispozici INFORMAČNÍ MATERIÁLY, které bude tvořit zvláštní zpráva a tisková zpráva. Zvláštní zpráva bude zveřejněna na internetové stránce Účetního dvora www.eca.europa.eu ve 23 úředních jazycích EU, jakmile budou jazykové verze k dispozici.

Na adrese http://ec.europa.eu/avservices/ebs/live.cfm?page=1 bude prostřednictvím EbS k dispozici přímý audiovizuální přenos (video streaming). V průběhu vysílání je možné přes Twitter @EUAuditorsECA zasílat dotazy. Bude zajištěno TLUMOČENÍ ve francouzštině a angličtině.


Side Bar