RSS
Alfabētiskais rādītājs

We are migrating the content of this website during the first semester of 2014 into the new EUR-Lex web-portal. We apologise if some content is out of date before the migration. We will publish all updates and corrections in the new version of the portal.

Do you have any questions? Contact us.


Cīņa pret organizēto noziedzību

Tiesiskums, brīvība un drošība

Organizētā noziedzība apdraud Eiropas ekonomiku un sabiedrību. Eiropas Savienības organizētās noziedzības apkarošanas paņēmieni ir pielāgoti šīs parādības sarežģītībai un vērsti gan uz cilvēku, ieroču un narkotiku tirdzniecību, gan uz ekonomiskajiem un finanšu noziegumiem, korupciju un nelikumīgi iegūtu līdzekļu legalizāciju. Tā aptver arī jaunas organizētās noziedzības izpausmes, piemēram, kibernoziegumus un vides noziegumus.
Integrēto pieeju ES izmanto visur, sākot ar noziedzības profilaksi un beidzot ar tiesībsargājošajām iestādēm. Tās pamatā ir efektīva sadarbība starp dalībvalstu iestādēm, jo īpaši tiesībsargājošajām iestādēm, tostarp informācijas apmaiņa un savstarpēja palīdzība, veicot izņemšanu un konfiskāciju. Cīņa pret organizēto noziedzību norit pasaules mērogā un skar daudzas ES pasākumu un politikas jomas.

Juridisks paziņojums | Par šo vietni | Meklēt | Kontakti | Lapas sākums