RSS
Alfabētiskais rādītājs

We are migrating the content of this website during the first semester of 2014 into the new EUR-Lex web-portal. We apologise if some content is out of date before the migration. We will publish all updates and corrections in the new version of the portal.

Do you have any questions? Contact us.


Farmaceitiskie produkti un kosmētikas līdzekļi

Iekšējais tirgus

Eiropas farmācijas nozare būtiski ietekmē Eiropas iedzīvotāju veselības standartu nodrošināšanu. Tādēļ Eiropas Savienības mērķis ir nodrošināt plašu pieeju zālēm, sniegt sabiedrībai kvalitatīvu informāciju un gādāt par saražoto zāļu drošību un efektivitāti. Vienotais farmācijas produktu tirgus ļauj šos mērķus sasniegt, paaugstinot nozares konkurētspēju un veicinot pētījumus un inovācijas sabiedrības interesēs.
Eiropas kosmētikas nozare ir nozīmīgs darba devējs. Kosmētikas ražošanas nozarē strādā 150 000 cilvēku, bet kosmētikas produktu pārdošana, izplatīšana un transportēšana rada vēl papildu 350 000 darba vietu. Šīs inovatīvās nozares ražošanas vērtība pārsniedz 35 miljardus eiro, un tā ir šai jomā veiksmīgākā nozare pasaulē. Eiropas Savienības mērķis ir nodrošināt kosmētikas līdzekļu brīvu apriti iekšējā tirgū un garantēt to drošību.

Skatīt arī

Juridisks paziņojums | Par šo vietni | Meklēt | Kontakti | Lapas sākums