RSS
Tähestikuline nimestik

We are migrating the content of this website during the first semester of 2014 into the new EUR-Lex web-portal. We apologise if some content is out of date before the migration. We will publish all updates and corrections in the new version of the portal.

Do you have any questions? Contact us.


Farmaatsia- ja kosmeetikatooted

Siseturg

Euroopa ravimitööstusel on oluline osa Euroopa elanikele hea tervise tagamisel. Seepärast püüdleb Euroopa Liit selle poole, et tagada laialdane juurdepääs ravimitele, pakkuda avalikkusele kvaliteetinfot ning tagada ravimite ohutus ja tõhusus. Nende sihtide saavutamise teeb võimalikuks farmaatsiatoodete ühtne turg, suurendades avalikkuse hüvanguks tööstusharu konkurentsivõimet teadusuuringute ja innovatsiooni edendamise kaudu.
Euroopa kosmeetikatööstus on tähtis tööandja. Ainuüksi tööstuses on hõivatud 150 000 inimest ning kosmeetikatoodete müük, levitamine ja transportimine on kaudselt loonud veel 350 000 töökohta. See uuenduslik tööstusharu toodangu väärtusega enam kui 35 miljardit eurot on oma ala liider kogu maailmas. Euroopa Liidu sihiks on tagada kosmeetikatoodete vaba liikumine siseturul ja toodete ohutus.

Õigusteave | Selle saidi kohta | Otsi | Kontakt | Üles