RSS
Alfabētiskais rādītājs

We are migrating the content of this website during the first semester of 2014 into the new EUR-Lex web-portal. We apologise if some content is out of date before the migration. We will publish all updates and corrections in the new version of the portal.

Do you have any questions? Contact us.


Cīņa pret klimata pārmaiņām

Vide

Turpmākajos gados klimata pārmaiņas būs viena no lielākajām cilvēces problēmām. Pieaugoša temperatūra, kūstoši ledāji un aizvien biežāki sausuma periodi un plūdi apliecina, ka klimata pārmaiņas patiešām notiek. Apdraudējums visai planētai un turpmākajām paaudzēm ir milzīgs, un mums ir nekavējoties jārīkojas.
Eiropas Savienība vairākus gadus ir apņēmusies apkarot klimata pārmaiņas gan ES robežās, gan starptautiskā līmenī, un šis jautājums ir ES uzmanības centrā. To apliecina Eiropas klimata pārmaiņu politika. ES veic pasākumus, lai ierobežotu siltumnīcas efektu izraisošo gāzu emisijas visās savās darbības jomās, lai panāktu šādus mērķus: efektīvāk patērēt mazāk piesārņojošu enerģiju, ieviest ekoloģiski tīrākus un labāk sabalansētus transporta veidus, padarīt uzņēmumus ekoloģiski atbildīgākus, neapdraudot to konkurētspēju, nodrošināt videi draudzīgu zemes izmantošanas plānošanu un lauksaimniecību, kā arī izveidot pētniecībai un inovācijām labvēlīgus apstākļus.

Juridisks paziņojums | Par šo vietni | Meklēt | Kontakti | Lapas sākums