RSS
Abėcėlinė rodyklė

We are migrating the content of this website during the first semester of 2014 into the new EUR-Lex web-portal. We apologise if some content is out of date before the migration. We will publish all updates and corrections in the new version of the portal.

Do you have any questions? Contact us.


Kova su klimato kaita

Aplinka

Klimato kaita yra vienas didžiausių iššūkių, kuriuos žmonijai teks spręsti artimiausioje ateityje. Apie vykstančią klimato kaitą liudija kylanti temperatūra, tirpstantys ledynai ir dažnėjančios sausros bei potvyniai. Visai planetai ir ateities kartoms kyla didžiulis pavojus, todėl privalome imtis neatidėliotinų veiksmų.
Europos Sąjunga jau kelerius metus kovoja su klimato kaita tiek Sąjungos, tiek tarptautiniu lygmenimis ir teikia šiai veiklai daug reikšmės ES darbotvarkėje – tai atsispindi Europos klimato kaitos politikoje. ES stengiasi pažaboti išmetamų šiltnamio efektą sukeliančių dujų kiekį visose savo veiklos srityse siekdama šių tikslų: efektyviau vartoti mažiau taršią energiją, kurti švaresnes ir labiau subalansuotas transporto sistemas, skatinti įmones atsakingiau elgtis su aplinka neribojant jų konkurencingumo, užtikrinti ekologišką žemės naudojimo planavimą ir žemės ūkį ir sukurti moksliniams tyrimams ir inovacijoms palankias sąlygas.

Teisinė informacija | Apie šią svetainę | Paieška | Kontaktai | Į puslapio pradžią