RSS
Abecední rejstřík

We are migrating the content of this website during the first semester of 2014 into the new EUR-Lex web-portal. We apologise if some content is out of date before the migration. We will publish all updates and corrections in the new version of the portal.

Do you have any questions? Contact us.


Řešení změny klimatu

Životní prostředí

Změna klimatu je jedním z největších problémů, jimž lidstvo bude v nadcházejících letech čelit. Rostoucí teplota, tající ledovce a stále častější období sucha a záplavy, to vše jsou důkazy toho, že ke změně klimatu skutečně dochází. Rizika pro celou planetu a pro budoucí generace jsou kolosální a musíme naléhavě přijmout opatření.
Evropská unie je již několik let zavázána k řešení změny klimatu na vnitřní úrovni i v mezinárodním měřítku a ve své agendě má toto téma vysoko, jak se ukazuje v evropské politice změny klimatu. Evropská unie skutečně přijímá opatření ke snížení emisí skleníkových plynů ve všech svých oblastech činnosti v zájmu dosažení následujících cílů: efektivnější spotřeba méně znečišťující energie, vytvoření čistějších a vyváženějších možností dopravy, větší environmentální odpovědnost společností bez dopadu na jejich konkurenceschopnost, zajištění ekologického plánování využití půdy a vytvoření podmínek prospěšných výzkumu a inovacím.

Právní upozornění | O těchto stránkách | Hledat | Kontakt | Začátek stránky