RSS
Alfabētiskais rādītājs

We are migrating the content of this website during the first semester of 2014 into the new EUR-Lex web-portal. We apologise if some content is out of date before the migration. We will publish all updates and corrections in the new version of the portal.

Do you have any questions? Contact us.


Uzņēmumi

Uzņēmumi

Eiropas labklājības pamatā ir plaukstoši uzņēmumi. Uzņēmumi ir sevišķi nozīmīgs izaugsmes un nodarbinātības avots, un līdz ar 2005. gadā pieņemto atjaunināto Lisabonas stratēģiju uzņēmējdarbības un rūpniecības politika ir kļuvusi par vienu no Eiropas prioritātēm.
Saskaņā ar Līguma par Eiropas Savienības darbību 173. pantu Eiropas Savienība (ES) ir izvirzījusi mērķi nodrošināt vislabākos iespējamos apstākļus konkurētspējai.
Konkurētspējas saglabāšana prasa neatlaidīgas pūles. Tāpēc ES tiecas veidot apstākļus, kas ir labvēlīgi iniciatīvai, uzņēmumu attīstībai, rūpnieciskai sadarbībai un kas palīdz rūpniecībā labāk izmantot inovāciju, pētniecības un tehnoloģiju izstrādes politikas potenciālu. Šīm rīcībpolitikām ir nepārvērtējama nozīme globālas konkurences apstākļos.

Skatīt arī

Juridisks paziņojums | Par šo vietni | Meklēt | Kontakti | Lapas sākums