RSS
Alfabētiskais rādītājs

We are migrating the content of this website during the first semester of 2014 into the new EUR-Lex web-portal. We apologise if some content is out of date before the migration. We will publish all updates and corrections in the new version of the portal.

Do you have any questions? Contact us.


Uzņēmējdarbības vide

Uzņēmumi

Izveidot uzņēmumu un palīdzēt tam attīstīties — tas ir ne tikai aizraujošs, bet arī patiesi grūts uzdevums. Lai palīdzētu uzņēmējiem to paveikt, ir jārada labvēlīga uzņēmējdarbības vide.
Atvieglot piekļuvi finansējumam, padarīt tiesību aktus skaidrākus un efektīvākus, radīt uzņēmējdarbības kultūru un atbalstīt uzņēmējdarbības tīklus — tam visam ir izšķirīga nozīme brīdī, kad veidojas un aug uzņēmumi.
Tomēr radīt uzņēmējdarbībai labvēlīgu vidi nenozīmē vien uzlabot uzņēmumu izaugsmes potenciālu. Tas nozīmē arī, ka Eiropai jākļūst par vietu, kurā ir izdevīgi investēt un strādāt. Tādējādi uzņēmumu sociālās atbildības veicināšana padara uzņēmējdarbības iespējas Eiropā pievilcīgākas.
No visiem Eiropas uzņēmumiem 99 % ir tieši mazie un vidējie uzņēmumi (MVU). Tā kā tie ir nelieli, tos sevišķi ietekmē pārmaiņas nozarē un vidē, kurā tie darbojas. Tāpēc to labklājība pelna vislielāko politisko uzmanību.

Juridisks paziņojums | Par šo vietni | Meklēt | Kontakti | Lapas sākums