RSS
Abėcėlinė rodyklė

We are migrating the content of this website during the first semester of 2014 into the new EUR-Lex web-portal. We apologise if some content is out of date before the migration. We will publish all updates and corrections in the new version of the portal.

Do you have any questions? Contact us.


Verslo aplinka

Įmonės

Įmonės įkūrimo ir plėtros procesas – tai ne tik nuotykis, bet ir iššūkis. Norint remti verslininkus, būtina kurti palankias verslo sąlygas.
Reikia užtikrinti lengvesnę prieigą prie finansavimo, aiškiau suformuluoti įstatymus ir padidinti jų veiksmingumą, taip pat plėtoti verslumo kultūrą ir kurti įmonių tinklus – visa tai padės kurti ir plėtoti įmones.
Tačiau palankios verslo aplinkos kūrimas nereiškia, kad gerinamos vien įmonių augimo galimybės. Tai taip pat reiškia siekį paversti Europą vieta, kurioje naudinga investuoti ir dirbti. Skatinant įmonių socialinę atsakomybę, didinamas verslumo Europoje patrauklumas.
99 proc. Europos įmonių yra mažos ir vidutinės įmonės (MVĮ). Dėl savo dydžio jos jautriai reaguoja į pramonės ir aplinkos, kurioje veikia, pokyčius. Todėl priimant politinius sprendimus labai svarbu skirti joms daug dėmesio.

Teisinė informacija | Apie šią svetainę | Paieška | Kontaktai | Į puslapio pradžią