RSS
Tähestikuline nimestik

We are migrating the content of this website during the first semester of 2014 into the new EUR-Lex web-portal. We apologise if some content is out of date before the migration. We will publish all updates and corrections in the new version of the portal.

Do you have any questions? Contact us.


Ettevõtluskeskkond

Ettevõtlus

Ettevõtte asutamine ja arendamine ei ole mitte lihtsalt seiklus, vaid ka tõeline väljakutse. Et ettevõtjaid selles aidata, on äärmiselt tähtis luua soodne ettevõtluskeskkond.
Ettevõtete asutamise ja arengu seisukohast on ühtviisi oluline nii rahastamisvõimaluste kättesaadavuse parandamine, õiguse selgemaks ja tõhusamaks muutmine kui ka ettevõtluskultuuri arendamine ja toetusvõrgustike loomine.
Soodsa ettevõtluskeskkonna loomine ei tähenda siiski ainult ettevõtete kasvupotentsiaali suurendamist. See tähendab ka, et Euroopa muudetakse paigaks, kuhu on soodne investeerida ja kus on kasulik töötada. Niisiis aitab ka ettevõtjate sotsiaalse vastutuse edendamine Euroopa ettevõtluskeskkonda atraktiivsemaks muuta.
Väikesed ja keskmise suurusega ettevõtjad (VKEd) moodustavad 99% Euroopa ettevõtjatest. Oma väiksuse tõttu on nad tööstuses ja ettevõtluskeskkonnas toimuvate muutuste suhtes väga tundlikud. Seetõttu on nende hea käekäigu seisukohast äärmiselt oluline, et neile pöörataks poliitilisel tasandil tähelepanu.

Õigusteave | Selle saidi kohta | Otsi | Kontakt | Üles