RSS
Abėcėlinė rodyklė

We are migrating the content of this website during the first semester of 2014 into the new EUR-Lex web-portal. We apologise if some content is out of date before the migration. We will publish all updates and corrections in the new version of the portal.

Do you have any questions? Contact us.


Vartotojų ekonominių ir teisinių interesų apsauga

Vartotojai

Europos Sąjungoje galioja taisyklės, kuriomis siekiama apsaugoti vartotojų ekonominius ir teisinius interesus jų bendravimo su specialistais ir ginčų atvejais.
ES uždraudė nesąžiningos prekybos praktiką, palengvino neteisminį ginčų sprendimą ir ieškinių dėl nedidelių sumų nagrinėjimą, taip pat suderino pažeidimų nutraukimo vartotojų naudai procedūras. Taip pat, siekdama veiksmingo vartotojų apsaugos teisės aktų taikymo, ji įkūrė Europos informacijos tinklą ir nacionalinių valdžios institucijų tinklą.
Be to, ES siekia sustiprinti teisinę apsaugą, derindama taisykles, taikomas tam tikriems sandoriams, kaip antai elektroninei prekybai arba tam tikrų rūšių sutartims, ir konkretiems sektoriams, kaip antai transportui ir finansinėms paslaugoms.

Teisinė informacija | Apie šią svetainę | Paieška | Kontaktai | Į puslapio pradžią