RSS
Abėcėlinė rodyklė

We are migrating the content of this website during the first semester of 2014 into the new EUR-Lex web-portal. We apologise if some content is out of date before the migration. We will publish all updates and corrections in the new version of the portal.

Do you have any questions? Contact us.


Produktų ženklinimas ir pakuotė

Vartotojai

Maisto produktai ženklinami siekiant užtikrinti, kad vartotojai gautų visą informaciją apie produktų turinį bei sudėtį, taip saugant jų sveikatą ir interesus. Taip pat gali būti pateikiama informacija apie konkretų produkto aspektą, kaip antai jo kilmės vietą arba gamybos būdą. Kai kuriems maisto produktams, pavyzdžiui, genetiškai modifikuotiems organizmams, maisto produktams, kurie gali sukelti alergiją, kūdikiams skirtiems maisto produktams ar gėrimams gali būti taikomos tam tikros taisyklės.

Ženklinant tam tikrus ne maisto produktus taip pat būtina pateikti konkrečią informaciją, užtikrinančią saugų šių produktų vartojimą ir leidžiančią vartotojams tinkamai pasirinkti. Gamybos kriterijus turi atitikti ir maisto produktų pakuotė, apsauganti maisto produktus nuo užteršimo.

Teisinė informacija | Apie šią svetainę | Paieška | Kontaktai | Į puslapio pradžią