investEU
Európska únia poskytuje príležitosti
EÚ investuje do vašej budúcnosti. V každom štáte Únie sú výsledky viditeľné.
Zdieľajte

Príležitosť začína tu

Investície EÚ vytvárajú príležitosti

Podpora rozbehnutia projektov, na mieru šité granty a programy dostupné pre všetky životné fázy a vekové kategórie, inteligentné výdavky na spustenie ďalších investícií, cielené financovanie modernizácie, rozvoja a vzájomného prepojenia... Európska únia poskytuje príležitosti, ktoré prinášajú konkrétne výhody, podporujú vytváranie pracovných miest a majú význam na lokálnej úrovni. 

Investičný plán >

Investície EÚ menia vaše okolie

Investície EÚ prinášajú zlepšenia, ktoré sú dôležité pre náš každodenný život: lepšie vzdelanie, modernizovaná zdravotná starostlivosť, zelenšia energia, nová dopravná infraštruktúra a moderné technológie sú len niektoré z príkladov. Výsledky sú viditeľné v každom meste, každom regióne, aj v najodľahlejších kútoch kontinentu.

Objavte ich >

Príbehy stojace za investíciami EÚ

Za každou investíciou EÚ sú príbehy ľudí. Príbehy novo prijatých zamestnancov, pracovníkov, farmárov, podnikateľov, školákov, učňov, včelárov, výskumníkov, obchodníkov, študentov, účastníkov dopravy, remeselníkov... Práve oni sú predestinovaní k tomu, aby sa podelili o svoje skúsenosti. Cieľom tejto platformy je zhromažďovať príbehy, ktoré sa dejú v EÚ práve teraz. 
Objavte príbehy za investíciami EÚ Objavte príbehy za investíciami EÚ Objavte príbehy za investíciami EÚ POZRITE SI CELÝ ZOZNAM

Súbor relevantných projektov

DRAGON – an innovative approach to tunnelling

16/03/2017
Building tunnels involves excavation of several million cubic meters of rock, which often ends up as landfill. Thanks to DRAGON technology, rock can be analysed and sorted on site. Valuable mineral resources are separated for use in processing in industries such as ceramics and steel.
Prečítajte si viac > DRAGON – an innovative approach to tunnelling
DRAGON – an innovative approach to tunnelling
ECAS Login