Ścieżka nawigacji

  • EUROPA
  • Informacje o stronie
  • Kontakt

Oświadczenie o ochronie prywatności

Skontaktowali się Państwo z administratorem portalu EUROPA. Pocztą elektroniczną zarządza Dyrekcja Generalna ds. Komunikacji Społecznej. Proszę zwrócić uwagę, że dane osobowe zbierane są wyłącznie w zakresie niezbędnym do wysłania odpowiedzi. Jeżeli zespół zarządzający pocztą elektroniczną nie jest w stanie odpowiedzieć na Państwa pytanie, przesyła je dalej do właściwego działu. Zostaną Państwo o tym poinformowani e-mailem.

Kto ma dostęp do podanych przez Państwa informacji?

Dostęp do danych ma grupa urzędników Komisji Europejskiej odpowiedzialnych za pocztę elektroniczną oraz urzędnik odpowiedzialny za ochronę prywatności w Dyrekcji Generalnej ds. Komunikacji Społecznej.

Jak chronione są podane informacje?

Zgromadzone dane, które przesłano na ten adres elektroniczny, nie zostaną udostępnione nikomu spoza Komisji Europejskiej. W Komisji do danych mają dostęp tylko upoważnieni urzędnicy i muszą w tym celu posiadać nazwę użytkownika i hasło.

W jaki sposób można mieć dostęp do swoich danych?

Nie ma możliwości bezpośredniego dostępu do przechowywanych danych. Jeżeli chcą Państwo zmienić lub usunąć niektóre z podanych danych, lub jeżeli mają Państwo pytania związane z podanymi informacjami, prosimy o wysłanie e-maila do zespołu obsługującego strony internetowe EUROPA: EUROPA-Coordination-Team.

Jak długo przechowujemy Państwa dane?

Wszystkie otrzymane dane przechowywane są najwyżej przez rok.

Podstawa prawna

Więcej informacji na temat zobowiązań prawnych Komisji Europejskiej w odniesieniu do poszanowania prywatności użytkownika można znaleźć na stronie zawierającej Ważną informację prawną.

KONTAKT

Pytania o charakterze ogólnym

Proszę zadzwonić pod numer telefonu
00 800 6 7 8 9 10 11 Więcej o usłudze

Wyślij pytanie e-mailem

Dane kontaktowe i informacje o wizytach w instytucjach, kontakty z prasą

Jak ulepszyć ten portal?

Czy znaleźli Państwo poszukiwane informacje?

TakNie

Jakich informacji Państwo szukają?

Czy mają Państwo jakieś uwagi?