Naršymo kelias

  • EUROPA
  • Apie svetainę
  • Kontaktai

Pareiškimas apie privatumo apsaugą

Jūs susisiekėte su portalo EUROPA administratoriumi. Šią pašto dėžutę tvarko Komunikacijos generalinis direktoratas. Atkreipiame dėmesį į tai, kad kaupiami tik tie jūsų asmens duomenys, kurių reikia, kad išsiųstume jums atsakymą. Jeigu pašto dėžutės administratoriai negalės atsakyti į jūsų klausimą, jie persiųs jūsų e. laišką atitinkamai tarnybai. Kuriai tarnybai buvo persiųstas jūsų klausimas, jums bus pranešta e. paštu.

Kas gali peržiūrėti jūsų informaciją?

Jūsų duomenis gali peržiūrėti už šią pašto dėžutę atsakingi Komisijos pareigūnai ir už privatumo apsaugą atsakingas Komunikacijos generalinio direktorato pareigūnas.

Kaip apsaugota jūsų informacija?

Šioje pašto dėžutėje sukaupti duomenys nebus perduoti niekam už Europos Komisijos ribų. Komisijoje jūsų duomenis gali peržiūrėti tik tuo tikslu paskirti pareigūnai, įvedę vartotojo tapatybės duomenis ir slaptažodį.

Kaip galite peržiūrėti savo duomenis?

Jūs neturite tiesioginės prieigos prie saugomų duomenų. Jeigu norite keisti ar pašalinti savo pateiktus duomenis arba turite klausimų ar prašymų dėl šios informacijos, parašykite ir atsiųskite e. laišką spustelėję šią nuorodą: EUROPA-Coordination-Team.

Kiek laiko saugomi jūsų duomenys?

Visi gauti duomenys saugomi ne ilgiau kaip vienerius metus.

Teisinis pagrindas

Daugiau informacijos apie Europos Komisijos teisinius įsipareigojimus dėl vartotojų privatumo rasite mūsų svarbios teisinės informacijos puslapyje.

KONTAKTAI

Bendra informacija

Kreipkitės nemokamu tel.
00 800 6 7 8 9 10 11 Informacija apie skambučius

Siųskite klausimus e. paštu

Lankymasis ES institucijose ir jų kontaktiniai duomenys, kontaktinė informacija žiniasklaidai

Padėkite mums tobulinti tinklalapį

Ar radote reikiamą informaciją?

TaipNe

Kokios informacijos ieškojote?

Turite pasiūlymų?