Navigatsioonitee

  • EUROPA
  • Selle saidi kohta
  • Kontakt

Isikuandmete kaitse

Te võtsite ühendust EUROPA portaali veebimeistriga. Käesolevat postkasti haldab teabevahetuse peadirektoraat. Teie isikuandmeid kogutakse üksnes ulatuses, mis on vajalik teile vastuse saatmiseks. Kui postkasti haldaja ei oska teie küsimusele vastata, edastatakse teie e-kiri asjakohasele teenistusele. Teid teavitatakse e-posti teel, millisele teenistusele teie küsimus on edastatud.

Kellel on juurdepääs teie andmetele?

Teie andmetele on juurdepääs käesoleva postkasti eest vastutavatel komisjoni töötajatel ning teabevahetuse peadirektoraadis andmekaitse eest vastutaval ametnikul.

Kuidas teie andmeid kaitstakse?

Käesoleva postkasti kaudu saadud teavet ei edastata kellelegi väljaspool Euroopa Komisjoni. Komisjonis on teie andmetele juurdepääs üksnes nimetatud ametnikel kasutajanime ja salasõna abil.

Kuidas te pääsete oma andmete juurde?

Teil ei ole otsest juurdepääsu salvestatud andmetele. Kui te soovite esitatud andmeid muuta või kustutada või kui teil on seoses andmetega küsimusi või taotlusi, palun saatke e-kiri EUROPA veebimeeskonnale: EUROPA-Coordination-Team.

Kui kaua teie andmeid säilitatakse?

Kõiki andmeid säilitatakse maksimaalselt üks aasta.

Õiguslik alus

Lisateavet Euroopa Komisjoni juriidilise kohustuse kohta seoses kasutajate isikuandmete kaitsega leiate olulise õigusalase teabe leheküljelt.

Aidake meil veebisaiti täiustada

Kas leidsite otsitava teabe?

JahEi

Mida te otsisite?

Kas teil on ettepanekuid?